‎”صدای دانشجویان دربند باشیم” «آینده سازان #ایران پشت میله ها ی زندان»

آنها به دانشگاه رفتند تا بیاموزند// در مورد ایده های جدید گقتگو کنند// نظرشان را بیان کنند// در معرض اندیشه های جدید قرار گیرند// با افراد جدید آشنا شوند// و جامعه بهتری بسازند// اما به جای آن مواجه شدند با// سانسور// بازداشت// آزار و اذیت// شکنجه// تهدید و محرومیت از تحصیل// و احکام زندان// آینده سازان ایران پشت میله های زندان//
————————————————-
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱) کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران امروز با پخش یک ویدیو، «آینده سازان ایران پشت میله های زندان»، و تقاضا از جامعه بین المللی برای ارسال نامه به مقامات حکومت ایران برای درخواست آزادی دانشجویان در بند خواستار توجه نسبت به سرکوب تشدید یافته در دانشگاههای ایران شد.

این ویدیو همگام با کمپین سراسری “صدای دانشجویان دربند باشیم” که توسط دفتر تحکیم وحدت و سازمان دانش آموختگان ایران آغاز و مورد حمایت خانم شیرین عبادی و سازمانهای حقوق بشری بین المللی قرار گرفته است می باشد.

ویدیوی «آینده سازان ایران پشت میله های زندان» بیانگر سرکوب شدیدی است که دانشجویان ایرانی برای فعالیتهایشان در دانشگاه با آن روبرو بوده اند. دانشجویان نه تنها با محرومیت از تحصیل و اخراج از دانشگاه روبرو هستند، بلکه با محاکمه و محکومیت به حبس طولانی و احتمال آزار و اذیت در زندان نیز روبرو هستند.

برای امضای نامه و درخواست آزادی دانشجویان زندانی اینجا کلیک کنید:
http://action.iranhumanrights.org/p/dia/action3/common/public/?action_KEY=7167

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: